سخن روز /
بازدید مدیر تعاون روستایی استان اصفهان از تشکل های شهرستان کاشان
1399/11/04


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ، با هدف تعامل دوسویه و نزدیک تر با تشکل ها و بررسی ظرفیت و توانمندی های موجود در شهرستان ها، مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان این بار به شهرستان کاشان سفر کردند.

حاج عابدی مدیر تعاون روستایی و معاونین خدمات فنی اجرایی و نظام های بهره برداری به اتفاق مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان کاشان؛ از فعالیت های مختلف اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان کاشان بازدید و اقدام به افتتاح فروشگاه مصرف و مرکز عرضه محصولات کشاورزی در این شهرستان کردند .

همچنین از شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و عملکرد آن ها قرار گرفتند.

شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان کاشان و انبارهای شماره یک و دو از مکان های دیگری بود که مدیر سازمان در جریان برنامه ریزی به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی تحت عنوان روستا بازار با مشارکت اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان کاشان قرار گرفتند. ضمنا انبار 2000 تنی شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان کاشان نیز توسط مدیر سازمان افتتاح گردید.

در پایان نیز در نشستی با فرماندار شهرستان ، محسن حاج عابدی ضمن بیان توانمندی ها و پتانسیل های موجود در تشکل ها بر همبستگی و همدلی تمامی ارگان ها و سازمان ها در نیل به اهداف عالیه در صنعت کشاورزی و جهشی بزرگ در افزایش تولید با یک برنامه ریزی دقیق تاکید کردند.

تعداد مشاهده خبر48 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal