سخن روز /
آموزش مجازی 61 نفر روز از ارکان شرکتهای تعاونی روستایی، کشاورزی و تولید استان قزوین
1399/06/29


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، محمدحسن ابراهیم پور رییس اداره آموزش تعاون روستایی استان قزوین از آموزش مجازی 61 نفر روز از ارکان، کارکنان شرکتها و اتحادیه های تعاونی روستایی، کشاورزی و تولید استان در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به فراگیری ویروس کرونا و به منظور حفظ پروتکل های بهداشتی، امسال دوره های آموزشی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه آموزش مجازی با هدف جلوگیری از وقفه آموزشی صورت می گیرد، افزود: شرکت های تعاونی باید به اصول و هدف های تعاونی و جایگاه و وظایف آنها در مقابل تعاونی آشنا باشند تا موفقیت شرکت های تعاونی تضمین شود.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و فراگیری علوم و مهارت های لازم در زمینه های تخصصی یک امر ضرورری و اجتناب ناپذیر است، گفت: آموزش نیاز اساسی تعاونی‌ها برای دستیابی به توسعه و رشد بیشتر به منظور پذیرش مسئولیت‌های اساسی برای ایفای نقش موثر در توسعه بخش کشاورزی است.

رییس اداره آموزش تعاون روستایی استان قزوین تصریح کرد: دوره های آموزشی به منظور افزایش توانمندی ها و بهره گیری از دانش و اطلاعات عمومی و تجارب ، ابتکار و خلاقیت های موجود در شبکه تعاونی ها و همچنین افزایش تقویت روحیه تعاون و مشارکت جمعی برگزار خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر42 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal