سخن روز /
تاکید بر استفاده از ظرفیت های بالای بخش کشاورزی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی در شهرستان نظرآباد
1399/06/29


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز ، در نشست تودیع و معارفه سرپرستان قبلی و فعلی اداره تعاون روستایی شهرستان نظرآباد ، بدرزاده مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای علی محمد زادگان سرپرست قبلی و تبریک به ایمان هرمزی نژاد سرپرست جدید در خصوص اعمال قوانین اساسنامه تعاونیها به نکات مهمی اشاره و در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیتهای موجود در اداره تعاون روستایی این شهرستان تاکید نمود .

وی هچنین از سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان خواست تا با تعامل و همکاری نزدیک با ادارات و دستگاه های محلی ، مشکلات کشاورزان را بررسی و مقدمات رسیدگی و مرتفع کردن مشکلات را فراهم نماید.

بدرزاده همچنین گفت : استفاده از سرمایه گذاری در بخش تولید ، بازرگانی در جهت پیشبرد اهداف تشکلها و رسیدن به بالاترین سطح بهره وری یکی از مهمترین وظایف شهرستان ها به شمار می رود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد بر فعال نمودن بیش از پیش نظام صنفی کارهای کشاورزی شهرستان نظرآباد و اتحادیه شهرستان تاکید کردند.

در ادامه ایمان هرمزی نژاد سرپرست جدید اداره تعاونی روستایی شهرستان نظرآّباد گفت : با توجه به اینکه نظرآباد قطب محصولات کشاورزی و باغداری در استان البرز با سهم 60 درصدی محصولات به شمار می رود ، امید است تا با توکل به خدای متعال و همکاری و همدلی با مسئولان شهرستان بتوانیم بخش تعاونی های شهرستان را که مستعد برای توسعه است در همه بخش ها به پیشرفت در خور و شایسته برسانیم .

وی خاطر نشان کرد استفاده از ظرفیت کامل شرکت تعاونی روستایی زنان یکی از مهمترین برنامه های مهم تعاون روستایی شهرستان نظرآباد در آینده به شمار می رود .

در ادامه امراه زاده مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی دامداران صنعتی شهرستان نظرآباد به عنوان نماینده تشکلها ضمن تقدیر و تشکر از محمد زادگان سرپرست قبلی و تبریک به هرمزی نژاد سرپرست جدید ، گزارش اجمالی از برنامه ها ، فعالیت های شرکت تعاونی کشاورزی دامداران صنعتی شهرستان نظرآباد را ارائه نمود.

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی دامداران صنعتی شهرستان نظرآباد گفت : احداث کارخانه خوراک دام ، ایجاد غرفه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی ، توسط این شرکت را از مهمترین برنامه های آتی شرکت معرفی و در ادامه تولید روزانه 1100 تن شیر در استان البرز و تولید شیر خام به میزان 650 تن در شهرستان نظرآباد و ارسال به کارخانجات لبنیات استانهای همجوار ، تولید سالیانه 300 تن گوشت قرمز در شهرستان نظرآباد را از مهمترین اقدامات و عملکرد شرکت تعاونی برشمرد.

تعداد مشاهده خبر86 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal