سخن روز /
تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان نظرآباد
1399/06/29


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز ، تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان نظرآباد با حضور معاون اداری و مالی ، روسای اموراداری ، حقوقی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد ، مدیران عامل و اعضای هایت مدیره تشکل های تحت پوشش شهرستان نظرآباد در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد برگزار گردید.

در این مراسم قره باغی معاون اداری و مالی با اشاره به اهمیت و جایگاه تعاون روستایی در ارائه خدمات به روستاییان اظهار داشت :کار این عزیزان تاثیر به سزایی در خدمت به روستاییان دارد و انتظار می رود سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان به منظور توسعه بخش کشاورزی و حل مشکلات و توانمندسازی تشکل های روستایی و کشاورزی شهرستان با تشکیل شورایی در شهرستان متشکل از اعضای تشکل های تحت پوشش اقدامات لازم را انجام دهند.

قره باغی همچنین از سرپرست جدید شهرستان نظرآباد خواستند تا ضمن تعامل با جهاد کشاورزی شهرستان در جهت پیشبرد اهداف سازمان بویژه در بخش بازرگانی و بازاریابی و تولید و توزیع محصولات زراعی و باغی و کشاورزی گام مهمی را بردارند.

قربانعلی قره باغی در خاتمه ایمان هرمزی نژاد به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان نظرآباد معارفه و از زحمات و تلاش علی محمد زادگان سرپرست سابق تعاون روستایی شهرستان نظرآباد تقدیرو تشکر شد.

تعداد مشاهده خبر87 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal