سخن روز /
مدیر تعاون روستایی گلستان: بالغ بر 320 هزار تن محصولات کشاورزی و نهاده های دامی کشاورزان گلستانی خریداری شد
1399/06/25


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی گلستان ، «نور محمد کوچکی» در نشست شورای اداری که روز پنجشنبه 20 شهریور سالجاری با حضور معاونان، روسای ستادی و روسای ادارات شهرستان در محل سالن جلسات این مدیریت برگزار شد، با تبریک هفته تعاون بر زحمتکشان این عرصه، اظهار کرد: در 5 ماهه نخست امسال، بیش از 320 هزار تن محصولات کشاورزی و نهاده های دامی توسط تعاون روستایی گلستان خریداری شده است.

کوچکی افزود: در راستای حمایت از کشاورزان استان، بیش از 120 هزار تن گندم، 45 هزار تن کلزا و 16هزار تن گوجه فرنگی از کشاورزان استان خریداری شد.

به گفته وی؛ همچنین 139 هزار تن از نهاده های دامی و کشاورزی استان به صورت توافقی از سوی تعاون روستایی گلستان خریداری شده است.

مدیر تعاون روستایی گلستان از کسب رتبه برتر این سازمان در سال 98 در بین دستگاه های اجرایی استان خبر داد و گفت: تعاون روستایی استان با کسب 94.88 درصد امتیاز رتبه برتر بین 50 دستگاه اجرایی استان را بدست آورد.

وی، ادامه داد : این امتیاز به لحاظ کسب شاخص های اختصاصی در استان بدست آمده است.

به گفته کوچکی؛ 210 هزار تن از محصولات خریداری شده استان از سوی سازمان تعاون روستایی در داخل و خارج از استان حمل و جابجا شده است. این مقام مسئول با اعلام اینکه 50 درصد بذور اصلاح شده استان توسط این سازمان تامین می شود، تصریح کرد: در سالجاری بیش از
تعداد مشاهده خبر48 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal