سخن روز /
توزیع بیش از 1000 تن علوفه در بین واحدهای دامداری آرادان
1399/05/06


رییس اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در سال 99 خرید محصولات مباشرتی و توزیع نهاده ها دامی را از مهم ترین اقدامات این اداره برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون روستایی شهرستان سمنان ، محمد علی خالقی مسئول اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان با بیان اینکه در ابتدای سال این شبکه سهمیه میوه ایام عید را بین مردم این شهرستان توزیع کرده است گفت : در مدت چهار ماه گذشته، 12 هزار و 300 تن گندم به صورت مباشرتی و 335 تن گندم بذری از کشاورزان آرادانی خریداری شده است .

به گفته خالقی، تعاونی های روستایی شهرستان آرادان در چهار ماهه نخست امسال اقدام به خرید توافقی 5300 جو و خرید مباشرتی 8 تن دانه روغنی کلزا کرده است.

خالقی افزود: از ابتدای سال تاکنون از سوی این شبکه بیش از 5 تن بذر پنبه و 6 تن بذر ذرت تامین و در بین کشاورزان این شهرستان توزیع شده است .

مسئول اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان با اشاره به توزیع بیش از 1000 تن علوفه در بین دامداران آرادانی، بیان داشت: تاکنون 136 تن کود اوره و 25 تن کود بیوفسفات در بین کشاورزان آرادانی توزیع شده است.

به گفته خالقی، تکمیل ساختمان اداری به مساحت 360 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در مرحله پایانی است که علاوه بر اداره شهرستان تعادادی از تعاونی ها نیز در آن مستقر خواهند شد .

اخذ مجوز تاسیس شرکت تعاونی کشاورزی مرغ تخمگذار آرادان، انحلال دو شرکت غیر فعال، دریافت و ارائه ترازنامه و صورت های مالی چهار شرکت‌ تعاونی و پیگیری وصول مطالبات تعاونی ها و تشکل ها به مبلغ یک میلیارد ریال از اقدامات این اداره در چها ماهه نخست امسال بوده است .

تعداد مشاهده خبر51 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal