سخن روز /
نشست مدیر تعاون روستایی استان با استاندار کرمانشاه
1399/04/04


مدیر تعاون روستایی استان با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در محل دفتر استانداری دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه ، در این دیدار که در تاریخ 29 خرداد 99 پیرو هماهنگی های قبلی با استاندار صورت گرفته بود مسائل ، مشکلات طرح های نیمه تمام و برنامه های شبکه تعاون روستایی استان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

مدیر تعاون روستایی استان در این دیدار در گزارشی خاطر نشان کرد : شبکه تعاون روستایی استان با نظارت مدیریت تعاون روستایی استان در گام نخست به دنبال اتمام طرحهای در دست اقدام خود بوده و در این راه با توجه به اینکه اعتبارات این سازمان در ردیف اعتبارات ملی است با مشکلاتی روبرو گردیده است علی ایحال دریافت اعتبارات استانی یکی از راه حل های اتمام این پروژه ها می باشد که در این خصوص خواستار توجه ویژه استانداری کرمانشاه می باشیم .

صفایی در ادامه این دیدار تصریح کرد : یکی از طرح هایی که تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است طرح پرورش ماهی خزل غربی در شهرستان کنگاور است که تاکنون 7 میلیارد ریال اعتبار برای پیشرفت آن هزینه شده و در صورت تخصیص 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار دیگر ، پروژه به اتمام خواهد رسید که علاوه برمیزان اشتغال زایی بالای آن ، تولید سالانه 200 تن ماهی قزل آلا را در پی خواهد داشت .

وی در ادامه یادآور شد : با توجه به اینکه خرید و فروش محصولات کشاورزی از وظایف اصلی شبکه تعاون روستایی می باشد بنابراین راه اندازی غرف عرضه محصولات کشاورزی در محل های پرتردد و مفید در سطح شهر یکی از برنامه‌هایی است که این مدیریت در چشم انداز آینده خود ترسیم کرده است.

در پایان این دیدار بازوند استاندار کرمانشاه خواستار فعالیت بیش از پیش شبکه تعاون روستایی استان در حوزه فعالیت های اقتصادی گردید و در خصوص حل مشکلات شبکه و مدیریت تعاون روستایی استان دستورات لازم را صادر کرد .

تعداد مشاهده خبر40 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal