سخن روز /
نشست مدیر تعاون روستایی استان البرز با رییس نظام صنفی استان البرز
1399/04/04


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ، نشست مدیر استان با رییس نظام صنفی استان و کارشناس امور تشکل های کشاورزی با هدف بررسی مسائل و مشکلات نظام های صنفی تحت پوشش در استان برگزار گردید .

در این نشست موسوی مدیر استان از نقش و اهمیت نظام صنفی کار های کشاورزی و کمک مؤثر به نیاز های کشاورزان و بهره برداران در چرخه تولید با توجه به نامگذاری سال جاری به سال"جهش تولید" توضیحاتی را ارائه و سپس در خصوص افزایش عضو گیری و تشویق کشاورزان و شرکت های حقوقی تحت پوشش تعاونی های روستایی و کشاورزی به عضویت در نظام صنفی تأکید و همچنین در خصوص برگزاری به موقع مجامع و حسابرسی نظام های صنفی شهرستان های تحت پوشش به نکات مهمی اشاره داشتند .

در ادامه نجفیان رییس نظام صنفی کار های کشاورزی استان در خصوص وضعیت عضوگیری ،تمدید و صدور پروانه ها ، عملکرد نظام های صنفی شهرستان های تحت پوشش گزارشی را ارائه کردند .

درخاتمه موضوعاتی از جمله : نصب نرم افزار سیترا در نظام صنفی ، حضور نماینده نظام صنفی در تمامی جلسات تشکل های بخش کشاورزی ، تاکید بر عضویت تمامی شرکت های تعاونی کشاورزی و روستایی در نظام صنفی و اطلاع رسانی توسط استان ، تشکیل کمیته ای جهت همسان سازی تعرفه های هزینه عضویت ، تمدید و صدور پروانه فعالیت نظام صنفی عنوان به بحث و تبادل نظر پرداخته شد .

تعداد مشاهده خبر123 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal