سخن روز /
مراسم کلنگ زنی کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان لنجان
1399/04/04


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ، در ادامه سفرهای شهرستانی این بار حاج عابدی مدیر تعاون روستایی استان اصفهان و معاونین سازمان به اتفاق فرماندار و معاون فرماندار شهرستان لنجان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، رییس اداره تعاون روستایی شهرستان، مدیر عامل اتحادیه تعاون روستایی شهرستان و مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت های تعاونی روستایی شاهین، کشاورزی دامداران، گوسفندداران و تعاونی تولید روستایی کشتکاران از فعالیت های شبکه تحت پوشش در این شهرستان بازدید کردند .

در این سفر از مجموعه اداری تعاون روستایی شهرستان، انبارهای اتحادیه و همچنین فعالیت ها و اقدامات انجام شده در شرکت تعاونی تولید روستایی کشتکاران و شرکت تعاونی روستایی شاهین در این شهرستان بازدید و با مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت ها خصوصا پتانسیل های موجود در شرکت تعاونی روستایی شاهین؛ جهت اجرای طرح های گردشگری و بوم گردی در بخش باغبهادران بحث و گفتگو شد .

در ادامه نیز مدیر تعاون روستایی استان اصفهان و مسئولین همراه در مراسم کلنگ زنی کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان لنجان شرکت کردند .

همچنین نشستی با حضور فرماندار در محل فرمانداری شهرستان انجام و مدیر تعاون روستایی به بیان پتانسیل و توانمندی های موجود در سازمان تعاون روستایی و تشکل های تحت پوشش پرداخته و اظهار داشتند : پیشرفت های قابل توجهی در تشکل ها به جهت تغییر رویکرد مدیران عامل این تشکل ها در سال های اخیر نمود کرده است که جای بسی خرسندی و امیدواری و نشان از تلاش این مجموعه برای تحقق اهداف والای کشاورزی است. ارائه طرح های جدید از جمله طرح ایجاد کلینیک گیاهپزشکی، خاکشناسی، تولید برق از انرژی خورشیدی، طرح بسته بندی گیاهان دارویی و بسیاری دیگر نشان از احساس تعهد و میل به ترقی گردانندگان این تشکل هاست. سازمان تعاون روستایی استان نیز بیش از نیم قرن است که در این مسیر هدایت، نظارت و حمایت از تشکل ها را بر عهده داشته و همچنان نیز مصمم تر از قبل، همراه و حامی آنها خواهد بود .

در پایان نیز مدیر تعاون روستایی استان با شهردار لنجان دیدار و درخصوص مسائل و مشکلات تشکل های این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

تعداد مشاهده خبر133 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:4 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal