سخن روز /
تعاون روستایی خوزستان رکوردار خرید گندم و کلزا در کشور
1399/03/25
مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: تعاون روستایی خوزستان همچون سال های گذشته موفق به کسب رتبه اول در زمینه خرید گندم و کلزای کشور در سال جهش تولید شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان مهندس جمشید بنی فری گفت: تعاون روستایی خوزستان از روزهای ابتدایی سال با بازگشایی 110 مرکز خرید گندم و کلزا در سطح استان موفق به خرید بیش از 800 هزار تن گندم و بیش از 55 هزار تن کلزا از کشاورزان خوزستانی شد. 
وی ادامه داد: رکورد بدست آمده در شرایطی حاصل شد که خوزستان یکی از استانهای قرمز در زمینه شیوع ویروس کرونا و همچنین گرمای زودرس بوده است و بخش عمده ای از فصل برداشت ما در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفته است که همگی دست به دست هم دادند تا شرایط دشوارتر شود، اما تعهد و پشتکار نیروهای تعاون روستایی باعث شد که همچون سالهای گذشته بتوانیم رکورددار خرید گندم و کلزای کشور در بین تعاون روستایی های کشور باشیم و این باعث خوشحالی و سرافرازی مجموعه تعاون روستایی خوزستان است. 
مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: علاوه بر کسب رتبه اول خرید گندم و کلزا ، ذکر این نکته هم ضروری است که خوزستان یکی از استانهای مهم در زمینه تولید گندم و کلزا با کیفیت است و خوشبختانه در این زمینه هم رکورد خوبی بدست آمده است.
تعداد مشاهده خبر2687 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal