سخن روز /
توزیع 244 تن کالای تنظیم بازار ماه رمضان توسط تعاون روستایی
1399/02/28

همزمان با ماه مبارک رمضان، توزیع 224 تن گوشت، برنج و شکر با نرخ دولتی در فروشگاه های تعاونی های روستایی استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان مرکزی ، حسین هاشمی گفت : این شرکت به منظور ایجاد تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، مقدار حدود 95 تن شکر و 127 تن برنج و 2 تن گوشت یخی در فروشگاه های تعاونی روستایی این استان به شهروندان عرضه شده است.

مدیر تعاون روستایی استان مرکزی همچنین عنوان داشت از این مقدار 55 تن پیاز و 5 تن خرما هم تهیه و به صورت خرید مستقیم از استان کرمان به استان مرکزی حمل و عرضه شد .

به گفته وی این محصولات در سراسر استان مرکزی خصوصا روستاهای این استان توزیع و به دست مردم رسیده است.

هاشمی با تاکید بر سلامت و کیفیت اقلام نامبرده اظهارداشت: برنج وارداتی در بنادر از سوی نهاد‌های ذیربط مورد بررسی کیفی قرار می‌گیرد تا بدون هیچ مشکلی مواد مورد نیاز به دست مصرف‌کننده برسد.

مدیر تعاون روستایی استان مرکزی تصریح کرد: توزیع کالا‌های اساسی طرح تنظیم بازار سهمیه خانوار با قیمت مصوب در شهرستان‌های استان در روز‌های آینده ادامه خواهد داشت.

هاشمی خاطرنشان کرد: با وجود تمامی مشکلات بویژه از زمان شیوع ویروس کرونا، بازار در استان آرامش دارد و کالا‌های اساسی در فروشگاه‌های تعاونی‌های روستایی بدون هیچ کمبودی موجود است.

او بهبود زیرساخت‌های فنی و الکترونیکی را برای ارایه بهتر خدمات و سرعت در توزیع اقلام مفید و ضروری دانست و تصریح کرد: هر اندازه از فعالیت‌های و اقدامات حضوری کم و به فعالیت‌های الکترونیکی اضافه شود خواهیم توانست خدمات بهتری ارایه کنیم.

تعداد مشاهده خبر19 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal