سخن روز /
نشست کمیته فنی تعاون روستایی استان مرکزی برگزار شد
1399/02/28


توجه ویژه به آسیب شناسی شرکت های تعاونی

در جلسه کمیته فنی تعاون روستایی استان مرکزی بر آسیب شناسی شرکت های تعاونی روستایی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان مرکزی در جلسه کمیته فنی تعاون روستایی استان مرکزی بر ظرفیت سازی و آسیب شناسی شرکت های تعاونی تاکید و مدیریت تعاون روستایی استان مرکزی از توجه ویژه به زیرساختهای فنی این شبکه خبر داد .

در این نشست حسین هاشمی رسالت شبکه تعاون روستایی را کمک و حمایت از بخش کشاورزی و روستاییان عنوان نمود و گفت: در مباحث فنی شرکت های تعاون روستایی باید به سخت افزارها توجه ویژه نمود و شرکت های تعاونی روستایی باید آمادگی لازم را در جهت توسعه بخش کشاورزی داشته باشند .

به گفته مدیر تعاون روستایی استان مرکزی امروز این شبکه بیش از 85 درصد بذور اصلاح شده گندم و جو استان مرکزی را تولید و در اختیار کشاورزان می گذارد و با توجه به پتانسیل های موجود خود آمادگی خرید بالای 100 هزار تن گندم کشاورزان را در مراکز ذخیره سازی خود دارد که همه این تلاش ها برای رونق بخش کشاورزی انجام می شود.

به گفته مدیر تعاون روستایی استان مرکزی توزیع کود و سموم، ریز مغذی ها، برگزاری کلاس های آموزشی برای کشاورزان، توزیع نهاده های کشاورزی و دامی، ذخیره سازی محصولات کشاورزی و انجام خرید های توافقی و تضمینی از مهمترین اقدامات فنی این سازمان در سال گذشته بوده است .

تعداد مشاهده خبر22 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal