سخن روز /
مدیر تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد:
1399/02/28

آموزش 450 نفر روز از اعضاء، ارکان و کارکنان اتحادیه ها، شرکت های تعاونی روستایی، کشاورزی و زنان در سال گذشته

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین ، آقاعلیخانی با بیان اینکه آموزش و فراگیری علوم و مهارت های لازم در زمینه های تخصصی یک امر ضرورری و اجتناب ناپذیر است، اعلام کرد : در سال گذشته 358 نفر روز از اعضاء، ارکان و کارکنان اتحادیه ها، شرکت های تعاونی روستایی و کشاورزی و 92 نفر روز از اعضاء شرکتهای تعاونی زنان در دوره های آموزش شرکت کرده اند .

مدیر تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به اینکه این دوره های آموزشی مطابق تقویم آموزشی سال 1398برنامه ریزی و اجرا شد، گفت: آموزش نیاز اساسی تعاونی‌ها برای دستیابی به توسعه و رشد بیشتر به منظور پذیرش مسئولیت ‌های اساسی برای ایفای نقش موثر در توسعه بخش کشاورزی است.

این مسئول تصریح کرد: یکی از آثار پر اهمیت آموزش کمک به شناخت نیازهاست که این امر دستیابی به اهداف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تعاونی ها را تسریع می بخشد.

وی همچنین از ساماندهی مجامع 69 تعاونی و اتحادیه های روستایی و کشاورزی، معرفی 5 تعاونی و تشکل های نمونه و برتر، برنامه پذیر نمودن شرکت ها و اتحادیه ها و ارزشیابی 58 شرکت تعاونی روستایی و کشاورزی، زنان و تولید توسط اداره آموزش تعاون روستایی استان قزوین خبر داد .

تعداد مشاهده خبر22 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal