سخن روز /
باید به مسئولیت های اجتماعی تعاونی روستایی زنان توجه کرد
1399/02/28


به منظور بررسی مشکلات شرکت های تعاونی روستایی زنان نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت های تعاونی و مدیر تعاون روستایی استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان مرکزی ، در این نشست که جمعی از روسای ادارات شهرستان های تابعه تعاون روستایی استان مرکزی حضر داشتند مدیران عامل شرکت های تعاونی زنان روستایی استان مرکزی به بیان مهمترین اقدامات و مشکلات این شرکت ها پرداختند.

مدیر تعاون روستایی استان مرکزی نیز در این نشست با تشکر از فعالیت زنان در عرصه های اجتماعی و اقتصادی شرکت های تعاون روستایی زنان ، مهمترین ثمرات این شرکت ها را تعالی بخشی به حضور زنان در عرصه اجتماعی و اقتصادی عنوان داشت و بیان داشت: باید مسیولیت های اجتماعی شرکت های تعاونی زنان مورد توجه قرار گیرد.

حسین هاشمی در این رابطه افزود: حضور پر رنگ زنان در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی از اهداف مهم تشکیل شرکت های تعاونی زنان است و امروز در استان مرکزی شاهد فعالیت مناسب این شرکت ها در عرصه های مختلف هستیم که باید این مهم تقویت شود.

هاشمی در پایان با بیان برخی از اقدامات انجام شده برای پویایی بیشتر شرکت های تعاونی روستایی زنان ابراز امیدواری کرد در سال 99 شاهد موفقیت بیشتر این شرکت ها باشیم .

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal