سخن روز /
قول مدیر تعاون روستایی به استاندار عملی شد/ورود پیاز به بازار کهگیلویه و بویراحمد
1399/02/22

مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد هفته پیش به استاندار این استان قول داده بود تا ورودش به بازار را فقط منحصر به میوه شب عید نکند و برای تنظیم بازار چند محصول دیگر هم وارد میدان شود ویسی امروز وعده‌اش را عملی کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد، نخستین محموله پیاز از شهرستان جیرفت استان کرمان وارد سردخانه تعاون روستایی شد.

قدرت‌الله ویسی در همین زمینه به خبرنگاران گفت : 80 تن محصول پیاز را وارد بازار کهگیلویه و بویراحمد می‌کنیم و اگر نیاز باشد این میزان را افزایش می‌دهیم .

مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد افزود : این اقدام به منظور کاهش قیمت پیاز در بازار انجام می‌شود و قطعا روند کاهشی قیمت پیاز ادامه خواهد داشت .

وی با بیان اینکه توزیع پیاز از روز شنبه 20 اردیبهشت انجام می‌شود اضافه کرد : بعد از افزایش قیمت پیاز و نگرانی استاندار و تیم اقتصادی او تصمیم گرفتیم برای تعادل بخشی به بازار این دغدغه مدیر ارشد استان را رفع کنیم .

ویسی تاکید کرد که تعاون روستایی در دوره مدیریت او انفعالی نخواهد بود و هر جا لازم باشد با هماهنگی و دستور استاندار به بازار ورود می‌کنیم تا شاهد افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها در محصولات کشاورزی نباشیم .

تعداد مشاهده خبر39 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal