سخن روز /
نشست هماهنگی خرید توافقی و تنظیم بازار محصول پیاز استانهای جنوبی کشور
1399/02/22


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ، به دعوت محمود محمودی مدیرتعاون روستایی استان رؤسای ادارات و نمایندگی های تعاون روستایی شهرستان های تابعه درسالن جلسات استان حضور یافتند .

در این نشست محمودی با تبیین مبسوط وضعیت موجود تولید محصول پیاز در استان های جنوبی کشور و همچنین بازارهای عرضه اظهار داشتند با توجه به فرا رسیدن پیک تولید محصول ، بازار یابی و سوق دادن تولید از مبادی آن به بازارهای عرضه در اجرای سیاست های خرید توافقی و تنظیم بازار ضرورت ملموس و جدی حال حاضر است و می توان با پتانسیل های موجود در شبکه به نحو مطلوب این امر را مدیریت کرد .

در این راستا در ادامه نشست ضمن بحث و تبادل نظر و بررسی راهکارهای پیشنهادی در خصوص چگونگی عملیاتی نمودن روند خرید توافقی و عرضه در سطح استان ، سهمیه هر شهرستان در جذب روزانه و هفتگی مشخص و مقرر گردید روزانه و مستمراً روند کار گزارش گردد .

لازم به ذکر است در حال حاضر و طی چند روز گذشته نزدیک به 100 (یکصد) تن محصول پیاز از منطقه جیرفت توسط شبکه تعاون روستایی استان تهران ( شهرستان های فیروزکوه ، تهران، دماوند، ملارد) خرید و توزیع گردیده و در پایان این نشست محمودی بر ادامه این روند و سرعت بخشیدن به آن تاکید ویژه داشتند .

تعداد مشاهده خبر40 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal