سخن روز /
تعاونی های روستایی اهرمی مناسب برای توسعه اقتصاد هستند
1399/02/22


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، به منظور بررسی اعتبارات استانی و طرح تملک دارایی های سرمایه ای نشستی با حضور آقاعلیخانی مدیر تعاون روستایی استان ، معاونت، رییس اداره خدمات فنی و روسای ادارات شهرستان های قزوین ، تاکستان و بوئین زهرا در دفتر مدیریت برگزار شد .

آقاعلیخانی در این نشست با اشاره به اینکه تعاونی های روستایی اهرمی مناسب برای توسعه اقتصاد هستند اظهار کرد: تعاونی ها همگام با سیاست های دولت، در بهبود شرایط و وضعیت اقتصادی و اجتماعی مردم مؤثر هستند و می توانند هزینه های دولت را کاهش دهند.

این مسئول بر همکاری و تعامل با جهاد کشاورزی در خصوص جذب اعتبارات تملک دارایی تاکید کرد و گفت : در این راستا باید طرح هایی ارائه شود که توجیه اقتصادی داشته باشند .

وی با بیان اینکه شبکه تعاون روستایی استان قزوین دارای 138 جایگاه سوخت است افزود : شرکت های تعاونی روستایی با همکاری روسای ادارات از طریق شرکت نفت برای احداث پمپ بنزین، گازوئیل و ایستگاه های تک نازله اقدام کنند.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین خاطرنشان کرد : مجامع اتحادیه های شهرستانی و شرکت های تعاونی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود .

تعداد مشاهده خبر39 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal