سخن روز /
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد:
پوشش بیمه، چتر حمایتی تعاونیهای روستایی
1398/09/20
ارکان تشکل‌های کشاورزی تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از مزایای بیمه مسئولیت مدنی در مقابل خسارات وارده در مقابل حوادث حین کار و انجام وظیفه، بهره‌مند شدند.
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در گفتگو با پات گفت: دفتر ساماندهی صنوف و تشکل های مردم نهاد سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی با عقد این قرارداد بیش از 10 هزار نفر از ارکان تشکل‌های کشاورزی، اعم از اتحادیه ها، تعاونی های روستایی و کشاورزی، تولید، زنان، نظامهای صنفی کشاورزان، تشکلهای خبرگان و هماهنگی و حمایتی را تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرار داده است که در صورت بروز حوادث و خطرات در حین انجام کار یا ماموریت از حمایتهای بیمه ای برخوردار می شوند.
دکتر حسین شیرزاد در ادامه گفت: این اقدام در راستای حمایت از تشکل های بخش کشاورزی خصوصاً تولید کنندگان و بهره برداران انجام شده که موضوع اصلی این بیمه پرداخت هزینه درمان و پوشش غرامت فوت و نقص عضو اعضا در حین انجام کار است.
وی در پایان گفت: حادثه دیدگان با هماهنگی مدیریت تعاون روستایی استان و شهرستان حداکثر ظرف مدت 5 روز به این دفتر معرفی می شوند تا اقدامات بعدی از طریق شرکت بیمه میهن صورت گیرد.
تعداد مشاهده خبر120 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal