سخن روز /
معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان تعاون روستایی کشور:
تعاون روستایی خوزستان دارای نظم و ثبات شده است/ از مدیریت توزیع میوه شب عید در خوزستان رضایت دارم/ آمده‌ام که از خوزستان حمایت کنم
1398/01/23
دکتر حسین شیرزاد رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران که درپی وقوع حادثه سیل و بمنظور بررسی مسائل و مشکلات مدیریت و شبکه تعاون روستایی و حضور در مناطق سیل زده خوزستان به این استان سفر کرده است صبح روز جاری مورخ 1398/01/22 با حضور در محل مدیریت تعاون روستایی استان خوزستان در نشست مشترک مدیران، معاونین و رؤسای ادارات شهرستانهای استان شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی دکتر شیرزاد در این دیدار با اشاره به جایگاه خوزستان در کشاورزی کشور اظهار داشت: همه ساله بخش عظیمی از محصولات کشاورزی کشور در استان خوزستان تولید می‌شود، از این رو با توجه به مشکلات ناشی از حادثه سیل و با هدف حمایت حداکثری از کشاورزان و اعضای شبکه به این خطه زرخیز آمده‌ایم.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در ارتباط با تقسیم بندی استان به 4 منطقه مجزا برای اجرای طرح خرید تضمینی گندم و کلزا تصریح کرد: این اقدام با توجه به وسعت خوزستان و مسائل و مشکلات کشاورزان مناطق مختلف استان، ازجمله اقدامات بسیار شایسته تعاون روستایی و جناب آقای بنی فری مدیر این استان است که امیدوارم امسال شاهد خرید مناسب گندم از کشاورزان باشیم.

دکتر شیرزاد در خصوص تبعات سیل اخیر اذعان داشت: با توجه به اینکه سازمان در حال کوچک سازی و بالندگی و بازسازی است، انتظار می‌رود مدیران شهرستانها با یادآوری ظرفیتهای مغفول که دچار مشکل در سیل شده‌اند، در جهت بازسازی و یا احیانا واگذاری آنها برنامه‌ریزی مناسبی را مد نظر قرار دهند.

رئیس هیئت مدیره سازمان تعاون روستایی کشور همچنین گفت: انسجام، همدلی و همراهی سایر اعضاء و مدیران می‌تواند به توسعه همه جانبه تعاون روستایی کمک نماید و اجازه ایجاد فضای کاذب و دخل و تصرف را به هیچ کس ندهد لذا انتظار می‌رود این مهم سرلوحه کار همه عزیزان در تعاون روستایی خوزستان باشد.

معاون وزیر جهادکشاورزی در زمینه توزیع میوه شب عید اظهار داشت: استان خوزستان در اجرای تنظیم بازار میوه عالی کار کرده و جای تقدیر دارد و طی تماس استاندار، فرمانداران و سایر مسئولین خوزستان خوشبختانه از این موضوع اظهار رضایت کامل ه عمل آمده‌است.

وی در پایان افزود: بدلیل اینکه خوزستان سهم مناسب و ویژه‌ای در تولید ثروت ملی دارد قطعا در برنامه‌های مربوط به شورای عالی تشکل‌ها و هیئت مدیره سازمان به صورت همه جانبه جهت رفع مشکلات این استان از آن حمایت خواهم کرد.

همچنین در این جلسه جمشید بنی فری مدیر تعاون روستایی خوزستان به بیان مشکلات و ظرفیت و عملکرد این مدیریت در توزیع میوه شب عید، خدمات رسانی به سیل زدگان و تدارک دیدن جهت خرید گندم و کلزا سال 98پرداخت.

گفتنی است در حاشیه این نشست معاونین استان و رؤسای شهرستانها به بیان مشکلات شبکه تعاون روستایی تحت پوشش خود پرداختند.
تعداد مشاهده خبر142 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal