سخن روز /
پیام دکتر حسین شیرزاد، معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی
1397/11/17

بسمه تعالی

دهه فخر آینه ای است که خورشید در آن درخشید و به ما منعکس شد.

با سلام؛

فرارسیدن چهلمین بهار انقلاب و سالروز طلوع آفتاب ایمان و امید از پهندشت ایران اسلامی را به شما همکار ارجمند و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دهه­ی فجر عصاره آرمان های یک ملت است که تحت رهبری و ولایت رهبر خود حضرت امام خمینی (ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاختند و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخواستند. آن روزهای پرشور انقلاب که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی برخواستند، مکتبی را بنیان نهادند که داعیه دار گسترش عدالت دار سراسر گیتی و پرچمدار ترویج آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است.

دهه­ی فجرآرمان ملتی است که برای برپایی ارزش های اصیل خود قیام کرده با نثار خون خود، نهال انقلابی را آبیاری کرده که با گذشت چهل سال از طلوع آن، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان، شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است. بر همه­ی ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است. در جهت تحقق آرمانهای بلند و پیشرفت و تعالی میهن اسلامی­مان به قدر خویش کوشا بوده و تلاش نمایم.

حسین شیرزاد

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان

تعداد مشاهده خبر129 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal