سخن روز /
انتخاب دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بعنوان مدیر برگزیده جهادی کشور
1397/10/25
انتخاب دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بعنوان مدیر برگزیده جهادی کشور
 
انجمن ملی مدیریت جهادی کشور، برای پنجمین سال متوالی اقدام به انتخاب و معرفی مدیران نمونه کشور در عرصه مدیریت و اقدامات جهادی در سال 1397 نموده‌ که دکتر شیرزاد، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران یکی از برگزیدگان این همایش بود.
 
در بخشی از پیام رئیس انجمن مدیریت جهادی کشور بمناسبت پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی آمده‌است:
« ... امید است در این همایش در کنار همه بزرگان و مدیران برجسته کشور حلقه اتحاد محکم تر و عظیم تری برای آبادانی و سربلندی سرزمین پر افتخار ایران بنا کنیم و بتوانیم میزبانی شایسته برای تمامی عزیزان باشیم.»
 
دکتر شیرزاد در حاشیه این مراسم و در مصاحبه با شبکه‌های برون مرزی صدا و سیما اظهار داشت: درحقیقت، موفقیت امروز در زمینه برگزیده شدن مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی به عنوان مدیر جهادی سال 1397 بخش کشاورزی کشور متعلق به خانواده سترگ تعاون روستایی ایران و مدیران این سازمان، در حرکتی اثربخش ، کارا و بهره‌ور توأم با رویش حس تعهد و مسئولیت پذیری و معلول سرعت عمل در تصمیم‌گیری و غلبه بر موقعیتهای پارادوکسیکال (متناقض و بغرنج) است . من به خانواده بزرگ تعاون روستایی ایران، کارکنان خدوم ، مدیران و کارشناسان صدیق سازمان با تمام وجود تبریک گفته ، به همقطاری ، همکاری و همدلی با این عزیزان افتخار میکنم.
تعداد مشاهده خبر782 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :13
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal