سخن روز /
بازدید رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون
1397/06/14

دکتر حسین شیرزاد رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و هیئت همراه از نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون که به مناسبت هفته تعاون در محل هتل المپیک تهران دایر گردیده دیدار و از غرفه سازمان تعاون روستایی ایران و تعاونیهای برتر بازدید نمود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران دکتر حسین شیرزاد در حاشیه این مراسم خاطر نشان کرد: مداخله گری سازمان تعاون روستایی در بازار شیر فعلاً توجیهی نداشته و اساسا ورود سازمان تعاون روستایی به بازار محصولات کشاورزی ، مداخله ای هدفمند به منظور ایجاد تعادل در قیمت هاست .

نقش حمایتی وزارت جهاد کشاورزی در طول سه ماهه گذشته در زمینه تامین نهاده ها و خوراک دام وطیور کاملا محسوس و چشمگیر بوده است .

خرید تضمینی خرما در شرایط فعلی منطقی نبوده ولی خرید توافقی این محصول به زودی توسط تعاون روستایی به خصوص در جهت کمک و حمایت از نخلداران خوزستان صورت خواهد گرفت.

در این راستا در استان خوزستان 5 مرکز خرید خرما با همکاری منطقه ازاد اروند، اتحادیه تعاون روستایی و اتحادیه تعاونی تولید ان استان به منظور خرید خرمای نخلداران خوزستانی مهیا و اماده سازی شده و دستورالعمل اجرایی ان توسط سازمان مرکزی تدوین گردیده است.

دکتر شیرزاد در پایان این بازدید از دست اندرکاران نمایشگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.
 
 
تعداد مشاهده خبر255 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal