سخن روز /
نشست هم‌اندیشی در راستای آغاز به کار استارت آپ‌های شبکه تعاون روستایی با حضور مهندس علی آبادی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
1398/07/14
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان چهارمحال و بختیاری، مهندس عباس علی آبادی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در نشست هم اندیشی در راستای آغاز بکار استارت آپ های شبکه تعاون روستایی در شهرکرد گفت : ایجاد استارت آپ ها در جهت رونق تولید در شبکه تعاون روستایی یک فرصت است .
مهندس علی آبادی سیاستهای پیش روی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مبنی بر ورود در حوزه کسب و کارهای نوین (استارت آپ ها) را تبیین و نقشه راه آن در تشکیل تیم های استارت آپ، راه اندازی، تجزیه و تحلیل، بازار هدف، بررسی منابع موجود سخت افزاری و نرم افزاری، منابع طبیعی، پتانسیلهای بالقوه و بالفعل و ... را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
ایشان خاطر نشان نمودند: نقشه راه و برنامه استارتاپ ها در سازمان مرکزی در حال تکمیل شدن می باشد و به زودی مصوبه راه اندازی استارتاپ ها ابلاغ خواهد گردید.
مهندس علی آبادی اظهار داشتند: ما با بهره‌گیری و به کارگیری امکانات و تجهیزات سخت افزاری شبکه به کمک یک نرم افزار قادر خواهیم بود محصول را از مزرعه تا سر سفره مدیریت و رسد کنیم و بر اساس توانایی های که داریم می توانیم در تامین، تولید و توزیع محصولات کشاورزی نقش آفرینی کنیم.
این عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاونی روستائی ایران افزود: برای راه اندازی استارت آپ ها ابتدا فرهنگ سازی شود.
وی در ادامه با برگزاری جلسه به صورت پرسش و پاسخ مسائل و مشکلات پیش رو و همچنین توانمندیهای شبکه را مورد ارزیابی و نظر سنجی قرار دادند و مقرر نمودند در جلسات آتی گامهای عملیاتی آن برداشته شود .
تعداد مشاهده خبر23 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal