سخن روز /
گامی بلند در تکمیل زنجیره تولید و فرآوری شیرخام در استان چهارمحال و بختیاری باخرید نیمی از سهام شرکت صنایع لبنی " یکتاشی " توسط اتحادیه دامداران استان رقم خورد
1398/06/17
اتحادیه شرکت های تعاونی دامداران استان چهارمحال و بختیاری ، در راستای سیاست های جاری سازمان مرکزی تعاون روستایی و رونق تولید ، اقدام به خرید 50 درصد از سهام شرکت تولیدی محصولات لبنی " یکتاشیر" با برند صادراتی " نیک پسند" نموده است .
شرکت مذکور که قابلیت تولید انواع محصولات لبنی شامل شیر پاستوریزه ، ماست ، دوغ ، کشک پاستوریزه ، پنیر پیتزا و ... را دارا بوده و با ظرفیت روزانه 30 تن تولید انواع لبنیات ، توان افزایش تا 50 تن محصول را دارد، باعث شده است که تولیدات دامداران عضو در کوتاهترین زمان ممکن تبدیل و بفروش برسد و از آنجاییکه در تولید محصول دوغ این کارخانه از آب های معدنی درجه یک استان استفاده می شود ، دارای طعمی ویژه و مواد معدنی مفید و موردنیاز بدن است.
گفتنی است اتحادیه دامدان استان چهارمحال و بختیاری با خرید این شرکت و دارا بودن کارنجات و تأسیساتی نظیر تولید کنسانتره آماده دامی، مرکز جمع آوری شیرخام با ظرفیت روزانه 90 تن بصورت 3 خط مجزای دریافت و 4 واحد سیلوی عمودی جهت ذخیره سازی نهاده های دامی به ظرفیت 1000 تن ، گام مهمی در تکمیل زنجیره تولید شیرخام در استان برداشته است.
تعداد مشاهده خبر5 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal