سخن روز /
بازدید معاون فنی و اجرایی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از شهرستان ری، استان تهران
1398/04/05
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان تهران مهندس عنایتی در اولین بازدید استانی به همراه آقایان مهندس تواضع و جبرئیلی از سایت فرآوری بذر گندم و جو اتحادیه شرکتهای تعاون روستایی شهرستان ری و همچنین آزمایشگاه آب و خاک شرکت تعاون روستایی قلعه نو شهرستان ری بازدید بعمل آوردند.

 وی در این بازدید با تاکید بر ارتقاء کیفی و کمی تولید بذر گندم و جو مورد نیاز کشاورزان منطقه و همچنین به راه اندازی تولید بذر سبزی و صیفی به روش op و استاندارد در جهت تکمیل سبد بذر مورد نیاز کشاورزان منطقه را از برنامه های آتی برشمردند و دخیل بودن شرکتهای تعاونی سبزیکاران را از پتانسیلهای بالقوه در این امر دانست.
وی در ادامه اظهار داشت: لازم است شبکه تعاون روستایی علاوه بر رسالتهای جاری خود نظیر توزیع نهاده های کشاورزی در مباحثی همچون صنایع تبدیلی و فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی، توسعه مکانیزاسیون و کشاورزی حفاظتی و شبکه های آبیاری نوین، کشاورزی دانش بنیان و همچنین کشتهای نشائی و گلخانه ای گامهای جدی و موثری بردارد.
 
 عنایتی در بازدید از آزمایشگاه آب و خاک شرکت تعاونی قلعه نو ضمن اظهار امیدواری از خدمات موثر این مرکز متذکر شد که تجهیز و به روز رسانی آزمایشگاه و معرفی گسترده خدمات آن نباید مورد غفلت واقع گردد و لازم است بصورت مستمر نسبت به آن توجه ویژه ای صورت پذیرد.
لازم به ذکر است در این بازدید معاونت اداری و مالی سازمان استان و مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری، رئیس اداره تعاون روستایی، مدیر عامل اتحادیه شهرستان ری و مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی قلعه نو وی را همراهی نمودند.
تعداد مشاهده خبر149 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal