سخن روز /
تأمین 20 میلیارد تومان اعتبار در سال 97، بی‌سابقه است
1398/01/21
تأمین 20 میلیارد تومان اعتبار در سال 97، بی‌سابقه است
مدیرکل دفتر نظام‌های بهره‌برداری و تعاونی‌های تولید و شرکت‌های سهامی زراعی دیروز در نشستی دوستانه با کارمندان این دفتر به گفت‌وگو نشست. نادر علیزاده در این نشست با تأکید بر موفقیت این دفتر در عملکرد و پاسخگویی به نهادهای نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور و سازمان برنامه و بودجه گفت: با همکاری و مشارکت همکاران توانستیم در سال گذشته، علاوه بر رسیدگی به سه پروژه مهم طرح‎ احیاء و توسعه 550هزار هکتار اراضی استان‎های خوزستان و ایلام، طرح جامع شبکه‎های آبیاری و زهکشی فرعی غرب و شمال غربی کشور و طرح آبیاری دشت سیستان که مورد تأکید وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور است، در حفظ و توانمندسازی نظام‌های بهره‌برداری در شرکت‌های سهامی‌زراعی و کشت و صنعت نیز بکوشیم.
علیزاده با بیان اینکه طی سال گذشته، موفقیت چشمگیری در تأمین اعتبارات لازم برای دفتر نظام‌های بهره‌برداری داشتیم، افزود: در سال گذشته در اقدامی بی‎سابقه به همت همکاران سه طرح اصلی مورد اشاره، توانستیم 20میلیارد تومان به پشتوانه دفتر نظام‌های بهره‌برداری بیفزاییم.
مدیرکل دفتر نظام‌های بهره‌برداری و تعاونی‌های تولید و شرکت‌های سهامی زراعی همچنین با ابراز نگرانی از آسیب جدی به زمین‌های کشاورزی در پی وقوع سیل بی‌سابقه اخیر، افزود: با توجه به اتفاق رخ داده، تعاونی‌های تولید نیازمند ساماندهی مجدد هستند و پس از برآورد خسارات وارد شده، باید بار دیگر در راستای جبران خسارات و استقرار نظام‌های بهره‌برداری در مناطق آسیب‌دیده بکوشیم.
به گفته او، سال 98، سالی بسیار پرکار خواهد بود که به همت همکاران خواهیم توانست سالی پربار را با وجود سختی‌‌ها ایجاد کنیم.
تعداد مشاهده خبر214 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal