سخن روز /
سفر معاون امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستائی ایران به استان سمنان
1397/07/07
معاون امور فنی و بازرگانی و مدیر دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به استان سمنان سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان سمنان؛ دکتر برابری در بازدید از کارخانه لبنیات گلزار دامغان گفت: جای بسی افتخار است که شبکه تعاون روستایی استان سمنان در راه اندازی مراکز تولیدی چون کارخانه لبنیات گلزار نقش داشته است.

وی همچنین در بازدید از کارخانه کنسانتره شاهرود ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه این کارخانه به صورت فصلی فعالیت می کند، پیگیری های لازم را انجام می دهیم تا تسهیلات لازم به¬منظور فعالیت در طول سال در اختیار این کارخانه قرار گیرد.

دکتر برابری معاون امور فنی و بازرگانی و معتمد مدیر دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به استان سمنان از مرکز فرآوری بذر گندم، سردخانه مجن و مرکز خرید کوثر در شهرستان شاهرود نیز بازدید بعمل آوردند.
 
دکتر برابری معاون امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در ادامه گفت :این خبر خوبی است که نیاز بذر استان را شبکه تعاون روستایی استان سمنان تامین می کند
دکتر برابری معاون امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، در جلسه شورای اداری سازمان تعاون روستایی استان سمنان، گفت: وقتی از یک تشکل کوچک می توانیم شبکه گسترده ای به نام تعاون روستایی تشکیل دهیم، می توانیم در شاخصهای کلان کشور چون اشتغال زایی نقش آفرینی کنیم.
معاون امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، گفت: اعتماد در شبکه گسترده ای چون شما که دارای قابلیت هایی مثل سرمایه اجتماعی است اهمیت زیادی دارد. اعتمادی که مردم به ارکان این شبکه دارند در دنیا پیدا نمی شود.
دکتر برابری ابرازامیدواری کرد: با تعامل میان مردم و شبکه تعاون روستایی می توان بنگاه اقتصادی به نام شرکت تعاونی روستایی تشکیل داد و بنگاه های کوچک را به بنگاه های اقتصادی بزرگ تبدیل کرد.
وی با بیان اینکه با دست در دست هم دادن می توان کار را خوب و حرفه ای پیش برد، افزود: این خبر خوبی است که نیاز بذر استان را شبکه تعاون روستایی استان سمنان تامین می کند.
دکتر معتمد مدیر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران هم در این جلسه ضمن تشکر از تولید بذری با درجه خلوص 99 درصد در استان سمنان، ابراز امیدواری کرد: شبکه تعاون روستایی استان سمنان در تامین بذور استانهای همجوار هم نقش داشته باشد.
مهندس عباسپور مدیر تعاون روستایی استان سمنان هم در این جلسه ضمن بیان عملکرد این سازمان گفت: گسترش دامنه تولید بذر از 2500 تن به 5 هزار تن، استفاده از ظرفیت خرید تضمینی، توافقی و حمایتی و فعالیت در راه اندازی صنایع تبدیلی و ارزش افزوده و توزیع نهاده ها از موفقیت های این سازمان در چند سال اخیر بوده است.
 
تعداد مشاهده خبر460 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:2 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal