سخن روز /
خبرنگاران، در تلاشی صادقانه و بی پروا و در فضایی سرشار از مخاطره و التهاب ، صدای رسا و وجدان بیدار جامعه کشاورزی ما هستند.
1397/05/17
دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر و رئیس سازمان تعاون روستایی ایران در همایش «صاحبان قلم» که بمنظور نکوداشت روز خبرنگار ، توسط مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل این سازمان در سالن آمفی تئاتر تعاون روستایی برگزار گردید خطاب به اصحاب قلم و اهالی رسانه اظهار داشت:
از تلاشگران عرصه‌های مطبوعات و رسانه که سکوت را شکسته و صدای بلند کشاورزان و دغدغه‌مندان امنیت غذایی مردم هستند، تقدیر و تشکر میکنم. ما در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده‌است، در تلاشیم تا از طریق برنامه‌ریزی و اقدامات مؤثر و تقویت برندهای ملی در حوزه محصولات کشاورزی، به تحقق شعار امسال جامه عمل بپوشانیم لذا عاجزانه تقاضا میکنیم در راستای رسالت واقعی خود، دست ما را در این مأموریت خطیر و در شرایط موجود بویژه پسااقلیم خشکسالی ، تحریمها و دیگر معضلات مبتلابه بخش بگیرید.
ما مدتهاست وارد نبرد عظیم اقتصادی شده‌ایم و یاری همه‌ی نیروهای صدیق و دلسوز بخصوص اصحاب رسانه را طلب میکنیم پس کماکان صدا و وجدان بیدار جامعه کشاورزی ما بمانید و همراه و یاور ما باشید.
در این مراسم باشکوه همچنین اعضای هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی و بالغ بر 10 نفر از نمایندگان و چهره‌های شاخص رسانه‌های بخش کشاورزی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از تعامل بیسابقه و همت بالای مدیریت جدید سازمان تعاون روستایی ، به ذکر مسائل و موضوعات مربوط به چالشهای مشترک و مشکلات عرصه خبرنگاری پرداخته، تداوم و تعمیق روابط متقابل میان رسانه و بخش کشاورزی را خواستار شدند
درادامه این همایش، ازطرف رئیس و مسئولین سازمان مرکزی تعاون روستایی، هدایایی به رسم یادبود به نمایندگان اصحاب رسانه تقدیم گردید 
در پایان این مراسم،از سایت جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران رونمایی شد
تعداد مشاهده خبر150 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal